پادکست آیفون تصویری تکنما (Taknama) ، قسمت اول ؛ بشنوید :

پادکست آیفون تصویری تکنما (Taknama) ، قسمت دوم ؛ بشنوید :

شرکت آیفون تصویری تکنما یکی از معروفترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایران می باشد. که از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نموده و به سرعت توانسته نبض بازار را در دست بگیرد.
آیفون تصویری تکنما با به کار بردن روش خاص سیم کشی و نصب آیفون نام خود را در میان برترین ها قرار داده و با استفاده از 7 رشته سیم تا ۸۰% در هزینه های سیم کشی صرفه جویی میکند.
تاکنون شرکت تکنما محصولات زیادی را به بازار عرضه کرده است که در تمامی این تولیدات دو مشخصه طراحی زیبا و کیفیت را درنظر گرفته است. یکی از دلایل موفقیت این شرکت تازه تاسیس بودن آن است. از همین رو تکنما با به روز بودن و استفاده ار تیم تحقیق و متخصصین جوان خود توانسته با ارائه بهترین کیفیت، نظر بازار داخل را به خود جلب کند.
آیفونهای تصویری تکنما یکی از محبوب ترین تولیدات این شرکت بوده. آیفون تصویری تکنما تحت سری VDP تولید شده اند. پنل های دم دری تکنما در سه مدل ساده، کارتخوان و کدینگ کارتخوان موجود می باشد. علاوه بر این بکارگیری دوربین های با کیفیت خارجی همواره کیفیت تصویر فوق العاده ای را برای مشتریان فراهم آورده است.
محصولات آیفون تصویری تکنما قیمت میانه ای در بین آیفون های تصویری رنگی دارند. به همین دلیل، کاهش مصرف سیم کشی در ساختمانهایی با تعداد واحد بالا، قیمت تمام شده را مقرون به صرفه می کند.
تمامی محصولات شرکت تکنما از سه سال گارانتی بهره مند هستند.

پادکست آیفون تصویری تکنما (Taknama) ، قسمت سوم ؛ بشنوید :

این شرکت آیفونهای تصویری خود را در مدلهای ۴٫۳ و ۷ اینچی به بازار عرضه کرده است. تنوع رنگی آیفون تصویری تکنما برای مثال سری ۴۳TM در پنج رنگ متفاوت عرضه شده است که در بین محصولات هم تراز خود بی نظیر است. مانیتورهای تکنما دارای دو مدل بدون گوشی و با گوشی است که از کیفیت بالا و قابلیت های گوناگونی برخوردارند.
این امر سبب شده، مشتریان به راحتی با توجه به نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید نماید. برخورداری از حافظه جانبی این آیفون تصویری و ظرفیت ارتقای آن و نیز ذخیره تصاویر از قابلیت های مهم آیفون تصویری تکنما است. آیفون های تصویری تکنما توانایی اتصال به دوربین های مداربسته (cctv) را دارد و کاربر را قادر می سازد در صورت استفاده از جک های پارکینگی، کنترل باز نمودن آن را از طریق آیفون تصویری خود داشته باشد.

آیفون تصویری تکنما

    محصولی یافت نشد
کانال آیفون تصویری