پادکست آیفون تصویری تابا (Taba) ، قسمت اول ؛ بشنوید :

   

پادکست آیفون تصویری تابا (Taba) ، قسمت دوم ؛ بشنوید :

   

شرکت تابا الکترونیک کار خود را ابتدا با تولید آیفونهای تصویری سیاه و سفید آغاز کرد . طرح اولیه این آیفونها دقیقا مشابه آیفون تصویری کوماکس بود و می توانست الگو خوبی برای ابتدای کار آیفونهای تصویری تابا باشد.

با ورود دوربین و صفحه نمایش رنگی به ایران، تابا نیز شروع به تغییراتی در آیفونهای تصویری خود کرد و با ارائه مدلهای 3.5، 4 و 7 اینچ رنگی، تنوع وسیعی از محصولات را در اختیار مشتریان قرار داد.
تا پایان سال 1392 شرکت تابا شروع به تغییراتی در محصولات خود کرد و با قابلیت حافظه دار کردن آیفونهای تصویری خود تفاوت محسوسی بین محصولات خود با سایر برندها ایجاد کرد.

پادکست آیفون تصویری تابا (Taba) ، قسمت سوم ؛ بشنوید :

   
البته حافظه کردن آیفون تصویری با حداقل تغییر در قیمت ایجاد شد، به طوریکه با ایجاد حافظه داخلی در آیفون تصویری تغییر قیمتی بسیار کمی داشته و از این رو تمایل مشتریان به خرید این آیفون تصویری را افزایش داد.
این تغییرات به حدی نوسانات بازار را تحت تاثیر قرار داد که برندهای دیگر مثل الکتروپیک و سیماران نیز بعد از تابا مدلهای آیفون تصویری  خود را با حافظه داخلی و قیمت بسیار رقابتی به بازار عرضه کردند.

 شرکت تابا الکترونیک برندی با سابقه است و به خوبی تقاضای موجود در بازار ایران را می شناسد، از این رو نیازهای بازار را به خوبی سنجده و به موقع محصولات مورد تقاضا را به بازار عرضه می کند .

آیفون تصویری تابا

کانال آیفون تصویری