آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ؟

آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ؟

سلام و درود فراوان به همراهان عزیز و همیشگی سایت محبوب  آیفون تصویری 
در این مطلب می پردازیم به آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ؟ ، همراه ما باشید .

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت اول ؛ بشنوید :
پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت دوم ؛ بشنوید :

در این مطلب دلایلی رو خواهیم گفت که به چه علت انتخاب آیفون تصویری تابا TVD-1910 به چه علت مناسب خواهد بود . 

شرکت تابا یکی از بهترین تولید کنندگان مانیتور آیفون تصویری ۱۰ اینچی فول امکانات در میان تولید کنندگان آیفون های تصویری به شمار میرود.

آیفون تصویری تابا TVD-1910 از مدل های لوکس و فول امکانات شرکت تابامی باشد. آیفون تصویری تابا TVD-1910 با طراحی منحصر به فرد و شیک توانسته نظر هر بیننده ای را جلب کند. مانیتور ۱۰ اینچی برای این مدل در نظر گرفته شده است. در بعضی آیفون تصویری مشاهده میگردد بعد از زنگ خوردن و روشن شدن صفحه مانیتور، مدتی طول می کشد تا صفحه خاموش شود یا حتی باید آن را به صورت دستی خاموش کرد. اما در این مدل زمان قطع اتوماتیک تصویر به یک دقیقه کاهش یافته است.

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت سوم ؛ بشنوید :

به کار بردن صفحه نمایشگر بزرگ ۱۰ اینچی درآیفون تصویریتابا TVD-1910 این امکان را فراهم ساخته تا علاوه بر دوربین پنل درب ورودی، امکان استفاده از سه دوربین مداربسته را نیز داشته باشد.

جالب است بدانید برق مصرفی این آیفون تصویری تنها ۱۸ وات بوده که با این امکانات و صفحه نمایش بزرگ آن نشان دهنده کیفیت بسیار بالای آیفون تصویری تابا TVD-1910 است.

آیفون تصویری تابا TVD-1910 توانسته استاندارد رضایتمندی مشتری (ACS) و برچسب کیفیت برتر را از اتحادیه اروپا و کانادا (ICS Group) دریافت کند.

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت چهارم ؛ بشنوید :

معرفی آیفون تصویری تابا TVD-1910

 

آیفون تصویری تابا TVD-1910 دارای قابلیت اتصال به دو پنل و شش دوربین مداربسته است. از دیگر امکانات دیگر آیفون تصویری تابا TVD-1910 می توان به تنظیم صدای زنگ، زمان قطع اتوماتیک مانیتور و گارانتی ۳۶ ماهه نام برد.

یکی از تفاوت های آیفون تصویری تابا TVD-1910 افزایش تعداد دوربین می باشد. با استفاده از آیفون تصویری تابا TVD-1910 شما میتوانید تا شش دوربین مدار بسته را در کنار دوربین پنل درب ورودی داشته باشد. توجه کنید درصوتی که منزل یا شما دارای یک درب ورودی باشد، قابلیت افزایش دوربین های مدار بسته تا هفت دوربین نیز امکان پذیر است. در مجموع با تصویر پنل درب ورودی میتوان ۸ تصویر روی مانیتور ۱۰ اینچی آیفون تصویری تابا TVD-1910 نمایش داد.

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت پنجم ؛ بشنوید :

صفحه نمایش بزرگ آیفون تصویری تابا TVD-1910

 

در نگاه اول به این آیفون تصویری، صفحه نمایش بزرگ ۱۰ اینچی آن را مشاهده میکنیم که بیشتر از ۷۰% از فضای دستگاه را به خود اختصاص داده است. در صفحه نمایش LCD آیفون تصویری تابا TVD-1910 از تکنولوژی TFT استفاده شده است که برای مصرف کمتر و کیفیت بیشتر این محصول مناسب می باشد.

این مانیتور تماماً لمسی از تکنولوژی OSD بهره مند است. این دو قابلیت اجازه میدهد کنترل بهتر و دقیق تری روی تنظیمات صفحه نمایش نظیر نور، صدا، رنگ صفحه و … اعمال شود. این مانیتور دارای کنتراست بالا (۱۰۲۴×۳) است که باعث شده تفکیک تصاویر بیشتر انجام شود.

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت ششم ؛ بشنوید :

آیفون تصویری تابا TVD-1910 قابلیت اتصال به خط تلفن را دارد. به این صورت که اگر شما در منزل خود حضور نداشته باشید؛ بعد از فشار دادن زنگ درب منزل شما، با خط تلفن ثابت یا همراهی که در آیفون تصویری تابا TVD-1910 تعریف کرده اید تماس گرفته شده و شما میتوانید با فرد مراجعه کننده به مدت ۳۰ ثانیه مکالمه داشته باشید و با ارسال کد درب ورودی را باز کنید.

از ویژگی های آیفون تصویری تابا TVD-1910 می توان به اتصال داخلی بین واحد ها و نگهبانی اشاره کرد. این ویژگی امکان ارتباط بین واحد ها و نگهبانی را می دهد.

به صورت کلی آیفون تصویری تابا TVD-1910 در محیط های لوکس مناسب میباشد.

آیفون تصویری تابا TVD-1910 فول آپشن بوده یعنی دارای تمامی امکانات یک آیفون تصویری است. یکی از این قابلیت ارتباط با سایر واحدها به صورت صوتی بوده و تنها کافی است با شماره گیری واحد مورد نظر این ارتباط را برقرار کرد.

آیفون تصویری تابا TVD-1910 به علت شکیل بودن بیشتر در محیط های لوکس ، ویلاهای ساحلی و .. استفاده شده. از قابلیتهای خاص این مانیتور، داشتن منو فارسی و انگلیسی میباشد. با استفاده از این قابلیت میتوان از تقویم شمسی و میلادی نیز استفاده کرد.

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت هفتم ؛ بشنوید :

حافظه خارجی آیفون تصویری تابا TVD-1910

 

 پورت نصب کارت حافظه در کنار بدنه اصلی آیفون تصویری تابا TVD-1910 قرار دارد. در کنار محل قرار گیری کارت حافظه مکانی قرار داشته تا فلش مموری نیز به آیفون تصویری تابا TVD-1910 اتصال یابد. با افزایش ظرفیت حافظه تا ۱۲۸ گیگابات میتوان تصاویر دوربین های مدار بسته را نیز در آیفون تصویری تابا TVD-1910 ذخیره سازی کرد.

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت هشتم ؛ بشنوید :

پشتیبانی از سیستم دو پنلی در آیفون تصویری تابا TVD-1910

 

مهم ترین ویژگی آیفون تصویری تابا TVD-1910 اتصال از ۲ پنل ورودی و ۲ دوربین مداربسته یا یک پنل ورودی و سه دوربین مدار بسته می باشد. این پشتیبانی به صورت هم زمان در داخل یک تصویر نمایش داده خواهد شد. در صورتی که از دو درب ورودی استفاده میکنید این دوربین های مدار بسته به دو دوربین کاهش پیدا یاقته و دو دوربین های مابقی شامل دوربین پنل ورودی میباشد.

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت نهم ؛ بشنوید :

قابییت تصویربرداری از اجسام درحال حرکت در آیفون تصویری تابا TVD-1910

 

قابلیت موشن ویدیو در آیفون تصویری تابا TVD-1910 یک امکان جدید می باشد که با تنظیم این حالت میتوان در زمان ثبت حرکتی در برابر دوربین های مدار بسته شروع به ذخیره سازی تصاویر آن دوربین بکند. در واقع این قابلیت فقط در دستگاه های DVDR برای ذخیره سازی قرار داده شده است و خریداران آیفون تصویری تابا TVD-1910 از امکانات یک دستگاه دی وی آر را نیز بهره مند می باشند.

آیفون تصویری تابا TVD-1910 با توجه به ساختار و شکل ظاهری نه تنها زیباترین آیفون تصویری ۱۰ اینچی موجود در بازار است، بلکه از لحاظ فنی نیز رقیبی در بازار ندارد.

پادکست آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ، قسمت دهم ؛ بشنوید :

دیگر ویژگی های آیفون تصویریتابا TVD-1910

 

 • مانیتور ده اینچی تمام لمسی
 • باز کردن درب با تلفن همراه با ارسال کد
 • نمایش هشت تصویری بصورت همزمان
 • قابلیت افزودن کارت حافظه و فلش مموری
 • زبان فارسی و انگلیسی
 • پشتیبانی از دوربین های دیجیتال
 • تقوم شمسی و میلادی
 • تماس با تلفن همراه در زمان خالی بودن منزل
 • ارتباط داخلی تا ۱۲۸ واحد
 • پورت ورودی فلش کارت
 • گارانتی ۳۶ ماهه و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ؟
آیفون تصویری تابا TVD-1910 چرا ؟

آیفون تصویری تابا TVD-1910 ( مشاهده)

درباره‌ی مهندس حیدری پشتیبان لاین استور

همچنین ببینید

ویژگیهای پنل آیفون تصویری کدینگ و کارتخوان تابا TVP-1800 نقره ای

ویژگیهای پنل آیفون تصویری کدینگ و کارتخوان تابا TVP-1800 نقره ای سلام و درود فراوان …

۴ نظر

 1. وقتتون بخیر
  انتخاب من بین آیفون های تصویری با صفحه نمایش بزرگ و لمسی، اسفون تصویری تابا مدل TVD-1910بود
  به شماهم پیشنهاد میکنم.

 2. وقتتون بخیر
  انتخاب من بین آیفون های تصویری با صفحه نمایش بزرگ و لمسی، آیفون تصویری تابا مدل TVD-1910بود
  به شماهم پیشنهاد میکنم.

 3. سلام
  این ایفون تصویری بصورت توکار نصب میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *