پادکست آیفون تصویری سیماران (Simaran) ، قسمت اول ؛ بشنوید :

پادکست آیفون تصویری سیماران (Simaran) ، قسمت دوم ؛ بشنوید :

شرکت سیماران از قدیمی ترین شرکتهای تولیدی در بخش سیستمهای حفاظتی و نظارتی است. شروع کار این شرکت از دهه پنجاه بوده و تا کنون با قدرت به کار خود ادامه می دهد.
آیفون تصویری سیماران از نوآورترین شرکتها در زمینه ساخت آیفون تصویری در ایران می باشد. این شرکت با تنوع زیادی که به محصولات خود داده، توانسته جایگاه خوبی در بین مشتریان بگیرد.
آیفون تصویری سیماران به عنوان محصول پرقدرت سیماران در بازار سیستمهای نظارتی و حفاظتی عمل کرده و مهندسین این شرکت را به خلاقیت بیشتر در محصولات آیفون تصویری وادار کرده است.
سیماران دو مدل آیفون تصویری ایجاد کرده که از لحاظ نوع سیم کشی متفاوت هستند. نوع اول که استفاده بالایی نیز دارد نوع ساده آیفون تصویری سیماران است که برای انیاز به سوئیچر دارد . اما در سیستمهای کدینگ آیفون تصویری سیماران بجای استفاده از
سوئیچر به دیکودر نیاز است که برای هر چهار واحد باید از یک دیکودر استفاده کرد.

پادکست آیفون تصویری سیماران (Simaran) ، قسمت سوم ؛ بشنوید :

سیماران در  ابتدا برای ساخت آیفون تصویری از شرکت کوماکس الگوبرداری می کرد، ولی هم اکنون به محصولات آیفون تصویری منحصر به خود را تولید می نماید. تنوع آیفون سیماران بیش از 10 محصول بوده و در مدل های بدون حافظه و با حافظه در بازار موجود می باشند.
شرکت سیماران کلیه محصولات آیفون تصویری خود را با سی ماه گارانتی وارد بازار کرده است. این گارانتی که در پشت محصولات درج شده، کلیه مشکلات و عیبهای بوجود آمده در طول مدت گارانتی را پوشش میدهد.

آیفون تصویری سیماران

    محصولی یافت نشد
کانال آیفون تصویری