معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران

معرفی تمامی برند های آیفون های تصویری موجود در ایران

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت اول ؛ بشنوید :
 
 
پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت دوم ؛ بشنوید :
 
 

معرفی برند آیفون تصویری تابا | TABA
 شرکت تابا الکترونیک کار خود را ابتدا با تولید آیفونهای تصویری سیاه و سفید آغاز کرد . طرح اولیه این آیفونها دقیقا مشابه آیفون تصویری کوماکس بود و می توانست الگو خوبی برای ابتدای کار آیفونهای تصویری تابا باشد.

با ورود دوربین و صفحه نمایش رنگی به ایران، تابا نیز شروع به تغییراتی در آیفونهای تصویری خود کرد و با ارائه مدلهای ۳٫۵، ۴ و ۷ اینچ رنگی، تنوع وسیعی از محصولات را در اختیار مشتریان قرار داد.
تا پایان سال ۱۳۹۲ شرکت تابا شروع به تغییراتی در محصولات خود کرد و با قابلیت حافظه دار کردن آیفونهای تصویری خود تفاوت محسوسی بین محصولات خود با سایر برندها ایجاد کرد.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت سوم ؛ بشنوید :
 
 

البته حافظه کردن آیفون تصویری با حداقل تغییر در قیمت ایجاد شد، به طوریکه با ایجاد حافظه داخلی در آیفون تصویری تغییر قیمتی بسیار کمی داشته و از این رو تمایل مشتریان به خرید این آیفون تصویری را افزایش داد.
این تغییرات به حدی نوسانات بازار را تحت تاثیر قرار داد که برندهای دیگر مثل الکتروپیک و سیماران نیز بعد از تابا مدلهای آیفون تصویری  خود را با حافظه داخلی و قیمت بسیار رقابتی به بازار عرضه کردند.

 شرکت تابا الکترونیک برندی با سابقه است و به خوبی تقاضای موجود در بازار ایران را می شناسد، از این رو نیازهای بازار را به خوبی سنجیده و به موقع محصولات مورد تقاضا را به بازار عرضه می کند .

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت چهارم ؛ بشنوید :
 
 

معرفی برند آیفون تصویری کوماکس | COMMAX

آیفون تصویری کوماکس یکی از مهمترین محصولات تولید شده در شرکت کوماکس کره است.
این شرکت با استفاده از حرفه ای ترین تکنولوژی های دنیا و با اجرای طرح هایی فوق العاده برای آیفون های تصویری، موفق به کسب معتبر ترین گواهی نامه ها و استاندارد های جهانی شده است.
هم اکنون شرکت کوماکس با ارسال محصولات خود به بیش از ۱۲۰ کشور، خود را به عنوان یکی از محبوب ترین برند های آیفون تصویری در جهان مطرح کرده است. آیفون تصویری کوماکس دارای شفافیت و وضوح بسیار چشمگیر و کیفیتی عالی در صدا است که این کیفیت می تواند وجه تمایز آیفون تصویری کوماکس با آیفون های تصویری دیگر باشد.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت پنجم ؛ بشنوید :
 
 

متاسفانه مشکلی که بر عدم رضایت مشتریان از کالا، ایجاد می کند، خدمات پس از فروش آن است. قطعا شرکت های نامعتبر، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی ارائه نمی کنند. آیفون تصویری کوماکس در ایران با ضمانت نامه شرکت «ایران کوماکس» ارائه گردده و می توان آیفون های تصویری ضمانت شده توسط این شرکت را با اطمینان خریداری کرد.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت ششم ؛ بشنوید :
 
 

معرفی برند آیفون تصویری سیماران | SIMARAN 

شرکت سیماران از قدیمی ترین شرکتهای تولیدی در بخش سیستمهای حفاظتی و نظارتی است. شروع کار این شرکت از دهه پنجاه بوده و تا کنون با قدرت به کار خود ادامه می دهد.
آیفون تصویری سیماران از نوآورترین شرکتها در زمینه ساخت آیفون تصویری در ایران می باشد. این شرکت با تنوع زیادی که به محصولات خود داده، توانسته جایگاه خوبی در بین مشتریان بگیرد.
آیفون تصویری سیماران به عنوان محصول پرقدرت سیماران در بازار سیستمهای نظارتی و حفاظتی عمل کرده و مهندسین این شرکت را به خلاقیت بیشتر در محصولات آیفون تصویری وادار کرده است.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت هفتم ؛ بشنوید :
 
 

سیماران دو مدل آیفون تصویری ایجاد کرده که از لحاظ نوع سیم کشی متفاوت هستند. نوع اول که استفاده بالایی نیز دارد نوع ساده آیفون تصویری سیماران است که برای انیاز به سوئیچر دارد . اما در سیستمهای کدینگ آیفون تصویری سیماران بجای استفاده از سوئیچر به دیکودر نیاز است که برای هر چهار واحد باید از یک دیکودر استفاده کرد.
سیماران در  ابتدا برای ساخت آیفون تصویری از شرکت کوماکس الگوبرداری می کرد، ولی هم اکنون به محصولات آیفون تصویری منحصر به خود را تولید می نماید. تنوع آیفون سیماران بیش از ۱۰ محصول بوده و در مدل های بدون حافظه و با حافظه در بازار موجود می باشند.
شرکت سیماران کلیه محصولات آیفون تصویری خود را با سی ماه گارانتی وارد بازار کرده است. این گارانتی که در پشت محصولات درج شده، کلیه مشکلات و عیبهای بوجود آمده در طول مدت گارانتی را پوشش میدهد.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت هشتم ؛ بشنوید :
 
 

معرفی برند آیفون تصویری تکنما | TAKNAMA 

شرکت آیفون تصویری تکنما یکی از معروفترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایران می باشد. که از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نموده و به سرعت توانسته نبض بازار را در دست بگیرد.
آیفون تصویری تکنما با به کار بردن روش خاص سیم کشی و نصب آیفون نام خود را در میان برترین ها قرار داده و با استفاده از ۷ رشته سیم تا ۸۰% در هزینه های سیم کشی صرفه جویی میکند.
تاکنون شرکت تکنما محصولات زیادی را به بازار عرضه کرده است که در تمامی این تولیدات دو مشخصه طراحی زیبا و کیفیت را درنظر گرفته است. یکی از دلایل موفقیت این شرکت تازه تاسیس بودن آن است. از همین رو تکنما با به روز بودن و استفاده ار تیم تحقیق و متخصصین جوان خود توانسته با ارائه بهترین کیفیت، نظر بازار داخل را به خود جلب کند.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت نهم ؛ بشنوید :
 
 

آیفونهای تصویری تکنما  یکی از محبوب ترین تولیدات این شرکت بوده. آیفون تصویری تکنما تحت سری VDP تولید شده اند. پنل های دم دری تکنما در سه مدل ساده، کارتخوان و کدینگ کارتخوان موجود می باشد. علاوه بر این بکارگیری دوربین های با کیفیت خارجی همواره کیفیت تصویر فوق العاده ای را برای مشتریان فراهم آورده است.
محصولات آیفون تصویری تکنما قیمت میانه ای در بین آیفون های تصویری رنگی دارند. به همین دلیل، کاهش مصرف سیم کشی در ساختمانهایی با تعداد واحد بالا، قیمت تمام شده را مقرون به صرفه می کند.
تمامی محصولات شرکت تکنما از سه سال گارانتی بهره مند هستند.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت دهم ؛ بشنوید :
 
 

این شرکت آیفونهای تصویری خود را در مدلهای ۴٫۳ و ۷ اینچی به بازار عرضه کرده است. تنوع رنگی آیفون تصویری تکنما برای مثال سری ۴۳TM در پنج رنگ متفاوت عرضه شده است که در بین محصولات هم تراز خود بی نظیر است. مانیتورهای تکنما دارای دو مدل بدون گوشی و با گوشی است که از کیفیت بالا و قابلیت های گوناگونی برخوردارند.
این امر سبب شده، مشتریان به راحتی با توجه به نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید نماید. برخورداری از حافظه جانبی این آیفون تصویری و ظرفیت ارتقای آن و نیز ذخیره تصاویر از قابلیت های مهم آیفون تصویری تکنما است. آیفون های تصویری تکنما توانایی اتصال به دوربین های مداربسته (cctv) را دارد و کاربر را قادر می سازد در صورت استفاده از جک های پارکینگی، کنترل باز نمودن آن را از طریق آیفون تصویری خود داشته باشد.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت یازدهم ؛ بشنوید :
 
 

معرفی برند آیفون تصویری سوزوکی | SUZUKI

شرکت سوزوکی یک برند ژاپنی بوده و در سنگاپور قرار دارد. آیفون تصویری سوزوکی در اندازه های مختلف از جمله ۴٫۳ و ۷ اینچ با طرح های مختلف تولید و وارد بازار شده است.
بعضی از مدل های آیفون تصویری سوزوکی دارای صفحه لمسی بوده. برخی از آیفون تصویری سوزوکی دارای حافظه می باشند که بر اساس نوع آنها میتواند تصاویر را ذخیره یا فیلمبرداری کرد که امروزه در بیشتر آیفون های تصویری دیده می شود.
در بیشتر آیفون های تصویری از صفحه نمایش LCD-TFT استفاده شده ولی شرکت آیفون تصویری سوزوکی برای صفحه های نمایش خود از تکنولوژی LED-TFT استفاده کرده است.

پادکست معرفی برندهای آیفون تصویری موجود در ایران ، قسمت دوازدهم ؛ بشنوید :
 
 

معرفی برند آیفون تصویری ویدکس | VIDEX 

آیفون تصویری ویدکس ساخت کشور ایتالیا بوده و جزو با کیفیت ترین اجناس اروپایی می باشد. ویدکس محصولات خود را به بیش از ۵۰ کشور دنیا صادر می نماید.
تولیدات این شرکت آیفون صوتی / آیفون تصویری  و اینترکام دیجیتال میباشد.

درباره‌ی مهندس حیدری پشتیبان لاین استور

همچنین ببینید

ویژگیهای پنل آیفون تصویری کدینگ و کارتخوان تابا TVP-1800 نقره ای

ویژگیهای پنل آیفون تصویری کدینگ و کارتخوان تابا TVP-1800 نقره ای سلام و درود فراوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *